Upravit stránku

Disponujeme širokou škálou nejrůznějších technologií.

Společnost COMPOSIT AIRPLANES spol. s r.o. disponuje širokou škálou různých výrobních technologií, které firmě dovolují nabídnout celou řadu produktů v různých cenových relacích dle přání zákazníka.

Provádíme laminování epoxidovými, polyesterovými a vinylesterovými pryskyřicemi. Ve výrobě využíváme technologie od základního ručního sycení matrice, přes vakuovou technologii RTM s velkým množstvím sendvičů, až po progresivní výrobu v autoklávu. Do formy se klade přesně nařezaná předem nasycená tkanina a sendvičový materiál. Takto připravený polotovar se následně temperuje ve speciální peci pod velkým tlakem.

Materiály pro každé použití

Spektrum používaných materiálů je rovněž velmi široké. Vhodný materiál volíme v závislosti na požadovaných parametrech finálního výrobku. Pro běžné konstrukční prvky, jako jsou kapoty, kryty kol, nebo bazény, na které nejsou kladeny specifické požadavky, používáme tzv. obyčejné materiály s výhodným poměrem cena/výkon.

Materiály nejvyšší kvality jsme schopni uspokojit také poptávku po dílech s vysokými nároky na pevnost, jako jsou například komponenty pro akrobatická letadla.

Výrobní proces – záruka kvality

Společnost dodržuje nejpřísnější výrobní standardy. Vlastní výroba probíhá na certifikovaném pracovišti s vysokými nároky na vnitřní prostředí, které se svými parametry blíží prostředí laboratoře. Každá část výrobního procesu, od prvotního nákupu materiálu až po konečnou výstupní kontrolu, je kompletně zaznamenávána.

Ke každému konstrukčnímu dílu vystavujeme certifikát, v němž jsou přesně deklarovány výrobní podmínky (teploty a vlhkosti při výrobě a také konečná hodnota temperance). V průběhu výroby jsou všechny důležité operace neustále kontrolovány proškoleným odborníkem a vše je důsledně dokumentováno.

Měřítkem úspěchu je pro nás spokojenost zákazníka. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Snažíme se vyhovět všem jeho požadavkům a společně najít nejekonomičtější cestu ke zdárnému výsledku. Naším cílem je nejen preciznost a kvalita našich výrobků, ale také komplexní propracovaná logistika výroby.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti